Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tichá noc, Neviňátko, Striezelmarkt, Štěstí, Vánoční tapety, Mrazík, Jmenovky, Tisk, Anděl, PF, bezlepkové cukroví, Pozadí, Koledy, Rumové řezy, Vánoční prostírání, Text, Francouzsky, Nový rok, Recepty, Dia, Plocha, SMS, Linux, Kapr, LED svíčky, Lindt, Vánoční koule, K Vytisknutí, Jesličky, Vídeň, Vosí hnízda apod.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Animace, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Pro dívky, Karetní hry, Adventury, Akční hry, Strategie a tak dále.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: tipy, Hry pro dívky online, odkazy, Nejlepší školní testy a kvízy, New York city, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Federace USA, Brooke Burke, M, počítače, Online adventní magazín, č

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, zločin a právo, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, věda, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, poruchy, lékařství, podnikání a podnikatelé, politici, národnost, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, umělci, nadpřirozené osoby, záliby atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Naleznete zde Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, software, různé, stavebnictví, materiály, věda, ekonomie a ekonomika, počítače, příroda, bankovnictví, školství, internet, cestování, literatura, jídlo, hardware, účetnictví, chemie, politika, kultura, fyzika, filozofie, psychologie, nápoje atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Keywords:cestování, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Uruguay, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, doporučujeme, Antistresové omalovánky pro dospělé, Státní prapory, zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, státy usa, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, týmy NHL, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Informace, hry i všeobecné informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Fórky, kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: kuriozity, Tapety na PC zdarma ke stažení, humor, Moto tapety na PC, linky, Online vánoční magazín, výukové pomůcky, Vlajky polských vojvodství, Vlajky měst České republiky, Nej hry online, A, weby

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Hampshire, Oregon, Západní Virginie, Jižní Karolína, Indiana, Massachusetts, Rhode Island, Nevada, Minnesota, Arizona, Mississippi, Maryland, Washington, Nebraska, Aljaška, Connecticut, Nové Mexiko, Michigan, Arkansas, Jižní Dakota, Maine, New Jersey, Louisiana, Utah, Colorado, Wyoming atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Pozadí na PC - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. vhodné pro mobilní telefon, tablet, počítač, ultrabook, monitor, notebook, obrazovka počítače, displej, smartphone, phablet, mobil a pro operační systémy Windows Server 2012, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 10, OSX, Windows 7, Slackware, Android. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, květiny, flóra, stromy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky, Formule 1, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1440x2560, 750x1334, 1440x960, 360x720, 2048x1080, 1536x2048, 1800x1440, 1600x2560, 3200x1800, 1280x720, 1024x768, 2560x1920, 320x568 atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Florida, Aljaška, Iowa, Oklahoma, Nevada, Minnesota, Arkansas, Wyoming, Texas, Tennessee, Indiana, Illinois, Wisconsin, Montana, Havaj, Kalifornie, Missouri, Ohio, Nové Mexiko, Maine, Pensylvánie, Idaho, Kentucky, New York, Vermont atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Animace, Střílečky, Adventury, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: volný čas, odkaz, zadarmo, Obrázky k svátku, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, Texas hold em Indonesia, multimédia, URL, webovky

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Hampshire, Oregon, Západní Virginie, Jižní Karolína, Indiana, Massachusetts, Rhode Island, Nevada, Minnesota, Arizona, Mississippi, Maryland, Washington, Nebraska, Aljaška, Connecticut, Nové Mexiko, Michigan, Arkansas, Jižní Dakota, Maine, New Jersey, Louisiana, Utah, Colorado, Wyoming atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Síť, hry i všeobecné informace

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, jak převést, v čem spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, video soubory, komprimace dat, písma, fonty, koncovky souborů, internet a web apod.

černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o cikánech, O mužích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o Bohu apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, nápoje, zelenina, náboženství, jídlo a nápoje, hudba, ženy a dívky, symboly, auta, osobnosti a lidé, muži, hmyz, rostliny, ptáci, smajlíci a emotikony, přístroje, láska, mapy, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, věda, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Super free web games zdarma, A, Seznam státních vlajek, internetové stránky, Přání ke kulatému výročí, zábava, pro děti, Dopravní značky, V, zajímavosti, Pozadí na PC, Internet pornography videos images webcams, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Sexy Christina Aguilera
Linky na partnerské weby
Širokoúhlé tapety na PC
Odkazy na užitečné webové stránky
Futbol Club Barcelona
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Brooke Shields
Naše tipy na užitečné weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Partnerské internetové stránky
Free hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.