Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Akční hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Pro dívky, Závody aut, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, přístroje, auta, mapy, ovoce, ženy a dívky, halloween, květiny, hmyz, hudba, věda, ptáci, náboženství, zvířata, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, stavby, nástroje a přístroje, sport, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, zdroje informací, Online vánoční magazín, Biografie slavných osobností, Julia Roberts, výukové pomůcky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Vánoční přání a blahopřání, Dopravní značky, humor, Seznam souborových přípon, Skvělé hry online zdarma

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Motta, hlášky, bonmoty, aforismy, rčení, moudra, moudrosti

Citáty slavných, Motta, hlášky, bonmoty, aforismy, rčení, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o víře, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o dobru od různých známých osobností.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Adventury, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Závody aut, Akční hry, Karetní hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Vtipné texty, kameňáky, frky, fóry, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, frky, fóry, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Windows, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O ženách, O důchodcích, O škole, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky ze života, O Slovácích, O Němcích apod.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, weby, kuriozity, Nejhranější online testy a kvízy, Chelsea Premiere liga, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, zajímavosti, Sněhová vločka, Hry pro dívky online, PC pozadí pro Windows, Tapety na plochu PC

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. vhodné pro phablet, smartphone, ultrabook, počítač, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, PC, tablet, mobil a pro operační systémy Windows 2000, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), OSX, Mac, Lubuntu, Java ME, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Red Hat Linux. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, wallpapery, květiny, kytky, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, auta, voda a bubliny, zvířata, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 360x640, 750x1334, 2048x1536, 1152x768, 1024x600, 1366x1024, 1800x1440, 360x760, 1280x960, 1920x1280, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 854x480 atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Farmářské hry apod.

Vtipné texty, vtipy, černý humor, fóry, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtipy, černý humor, fóry, kameňáky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O ekonomech, O Windows, Frky ze života, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o doktorech apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Webové online testy zdarma, internet, Přáníčka k svátku, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, A, Kdo je to Ježíš?, linky, zadarmo, Dopravní značky, Wallpapery na tablet

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Ekonom, Faraon, Francouz, Slováci, Právník, Poprava, Country, Česká královna, Archivář, Zpěvačka, Náboženství, Florida Panthers, Itálie, Slovák, Vůdce, Válka, Sci-fi, Podnikatelé, Mluvčí, Křesťanství, Básník, Nobelova cena, Manýrismus, Washington Capitals, Obchodník, Stoletá válka, Herečka, Gymnasté, Voják, Zavražděn, Poslanci, Architekt, Maršál, Fotograf, Brno apod.

Tapety na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. můžete využít v displej, mobil, PC, počítač, notebook, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Android, Windows XP, Windows NT, Slackware, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 95, Lubuntu, Windows 7, Mac. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, wallpapery, operační systémy, Windows, noční města, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, auta, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, rostliny, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1024x768, 1536x864, 393x786, 1366x1024, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1536x2560, 1152x864, 1152x1920, 854x480, 375x667, 1600x1200, 2048x1080 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, moudrosti, rčení, myšlenky

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, moudrosti, rčení, myšlenky, z kategorií citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro děti, M, Obrázky k vybarvení, URL, č, info, Adventní trhy, Wallpapery na plochu PC, odkazy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Ekonom, Faraon, Francouz, Slováci, Právník, Poprava, Country, Česká královna, Archivář, Zpěvačka, Náboženství, Florida Panthers, Itálie, Slovák, Vůdce, Válka, Sci-fi, Podnikatelé, Mluvčí, Křesťanství, Básník, Nobelova cena, Manýrismus, Washington Capitals, Obchodník, Stoletá válka, Herečka, Gymnasté, Voják, Zavražděn, Poslanci, Architekt, Maršál, Fotograf, Brno apod.

Tapety na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. můžete využít v displej, mobil, PC, počítač, notebook, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Android, Windows XP, Windows NT, Slackware, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 95, Lubuntu, Windows 7, Mac. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, wallpapery, operační systémy, Windows, noční města, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, auta, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, rostliny, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1024x768, 1536x864, 393x786, 1366x1024, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1536x2560, 1152x864, 1152x1920, 854x480, 375x667, 1600x1200, 2048x1080 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komik, Básníci, Filozof, Vojáci, Slovák, Exilový prezident, Obchodník, Textař, Antropolog, Prezident USA, Kancléř, Dabérka, Pedagog, Starověký Egypt, Egypt, Diplomat, Architekt, Císař, ČSSD, Žijící, Válka, Životopis, Brno, Sochař, Herečka, Vražedkyně, Máj, Továrník, Voják, Křesťanství, Stoletá válka, Dallas Stars, Avangard Omsk, Ministři, Mluvčí, Češi apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Ilustrační obrázky, hyperlinky, Santa, Super online flash hry, počítače, Státy a jejich prapory, Vlajky států USA, doporučujeme, zábava, Karl Marx, Adam Smith,

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Dominica
Naše tipy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Partnerské weby
Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý
Doporučené odkazy
Hra stavění sněhuláka
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.