Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: internetové stránky, Přehled zkratek a akronymů, počítače, výukové pomůcky, Státní vlajky, pro dospělé, Americké federální vlajky, Online životopisy, biografie, Jak vypadá jmelí?, Pozadí na plochu PC, Nej hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Keywords:zábava, internet, zdarma, doporučujeme, Betlém ke stažení, Hry pro kluky, volný čas, linky, Obrázek dárkové tašky, Online vánoční magazín, Nejlepší online hry zdarma, odkaz

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Arkansas, Wyoming, Washington, Iowa, Texas, Delaware, Severní Dakota, New Jersey, Mississippi, Nové Mexiko, New Hampshire, Nebraska, Vermont, Georgie, Louisiana, Idaho, Colorado, Tennessee, Nevada, Massachusetts, Maryland, Havaj, New York, Jižní Karolína, Arizona atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, psychologie, zkratky, stavebnictví, kultura, literatura, příroda, ekonomie a ekonomika, politika, zločin a právo, věda, sport, různé, počítače, filozofie, fyzika, rostliny, školství, nástroje, cestování, nemoce, matematika, náboženství a křesťanství, technika atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, hudební zkratky, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Moto tapety na PC, pro děti, webovky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vánoční stromeček, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tapeta, Vánoční stromeček, Sněhová vločka, Osvětlení do oken, Písnička, Vánoční kaktus, Omalovánky, Cesmína, Kameňák, Jmelí, Samolepky, Vánoční pozadí, Košíčky, Adventní neděle, Obrazovka, Jídlo, Atmosféra, Tisk, Německy, Píseň, Blahopřání, Vánoční svíčky, Rostliny, Křesťanství, Mrazík, Plocha, Štěstí, Jingle Bells, Striezelmarkt, Betlém, Ježíšek apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, technika, sport, kultura, hardware, filozofie, počítače, literatura, různé, rostliny, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, příroda, náboženství a křesťanství, latina, psychologie, jídlo, zkratky, nástroje, cestování, zločin a právo, politika, stavebnictví, nemoce atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, rčení, úsloví, moudra

Citáty slavných osobností, Myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, rčení, úsloví, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Full HD wallpapery ke stažení, Dopravní značky, Hry pro dívky online, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Stručný encyklopedický slovník, Webové online testy zdarma, Super online hry zdarma, Vánoční štóla, Wallpapers na PC, M, weby

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tapeta, Vánoční stromeček, Sněhová vločka, Osvětlení do oken, Písnička, Vánoční kaktus, Omalovánky, Cesmína, Kameňák, Jmelí, Samolepky, Vánoční pozadí, Košíčky, Adventní neděle, Obrazovka, Jídlo, Atmosféra, Tisk, Německy, Píseň, Blahopřání, Vánoční svíčky, Rostliny, Křesťanství, Mrazík, Plocha, Štěstí, Jingle Bells, Striezelmarkt, Betlém, Ježíšek apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, technika, sport, kultura, hardware, filozofie, počítače, literatura, různé, rostliny, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, příroda, náboženství a křesťanství, latina, psychologie, jídlo, zkratky, nástroje, cestování, zločin a právo, politika, stavebnictví, nemoce atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Síť, cestování, počítače a internet

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Louisiana, Arkansas, Vermont, Kalifornie, Texas, Jižní Dakota, Pensylvánie, Ohio, Havaj, Missouri, Nové Mexiko, Florida, Tennessee, Washington, Kansas, Connecticut, Wyoming, Maine, Alabama, Virginie, New York, Wisconsin, Montana, Maryland, Idaho atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat soubory těchto typů: dokumenty, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Vánoční magazín, URL, V, č, M, Koulovaná která nebolí - online hra zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Americké federální vlajky, zdroje informací, Seznam zemí světa a jejich vlajky, humor, Texty přáníček k svátku podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Led:

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajky měst Karlovarského kraje
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na romantické vánoční filmy
Doporučené odkazy
Desktop computer wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.