Naše tipy, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Obrázky na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, mobil, obrazovka počítače, notebook, displej, smartphone, tablet, monitor, PC, phablet a pro operační systémy Windows 7, OSX, SUSE Linux, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), macOS, Linux Ubuntu, Android, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, wallpapery, noční města, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, auta, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, květiny, kytky, sportovní pozadí, hudební tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 2560x1440, 393x786, 1536x864, 2048x1080, 1280x1024, 1440x2560, 412x846, 360x720, Full HD 1080x1920, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 1920x1280, 800x600, 360x760, 1024x768 atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Aforismy, bonmoty, moudra, motta, rčení, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, moudra, motta, rčení, hlášky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdarma, Dopravní značky, Nejlepší školní testy a kvízy, Nej hry online, Vánoční koledy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, humor, Adventní magazín, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Kliparty pro dokumenty, Free game online hry, Obrázky na PC, Pozadí na PC

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Tennessee, Nevada, Texas, Pensylvánie, Utah, Vermont, Západní Virginie, Alabama, Jižní Dakota, Illinois, Arkansas, Wyoming, Minnesota, Idaho, Montana, New Jersey, Nové Mexiko, Maine, Louisiana, Severní Dakota, Connecticut, Rhode Island, Aljaška, New Hampshire, Indiana atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Relaxační hry, Logické hry, Akční hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Pro dívky, Animace, Strategie, Hry pro dva hráče a tak dále.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace, informace a zábava

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, A, internet, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, doporučujeme, volný čas, F, Adventní svícen a jeho symbolika, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, odkaz

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Frky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fórky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O manželství, O Somálcích, O škole, Vtipy o Bohu apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nej hry online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, linky, Nejznámější vánoční koledy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník, Super online flash hry, Tipy na Štědrý den, pro děti, kuriozity, počítače, Kliparty zdarma ke stažení

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, jídlo, počítače, účetnictví, bankovnictví, nemoce, nástroje, filozofie, fyzika, náboženství a křesťanství, sport, kultura, školství, literatura, nápoje, ekonomie a ekonomika, latina, chemie, lékařství a medicína, zločin a právo, cestování, stavebnictví, internet, software atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Internet, síť, informace a zábava

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Tennessee, Nebraska, Alabama, Wyoming, Aljaška, Illinois, Maryland, Iowa, Texas, Montana, Jižní Karolína, New Hampshire, Florida, Západní Virginie, Idaho, Michigan, Maine, Indiana, Virginie, Pensylvánie, Utah, Severní Dakota, Severní Karolína, Havaj, Kansas atd.

Klíčová slova: zajímavosti, hyperlinky, tipy, Adventní dekorace - řetězy, Dopravní značky, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled vlajek USA, Státní prapory států světa

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, jídlo, počítače, účetnictví, bankovnictví, nemoce, nástroje, filozofie, fyzika, náboženství a křesťanství, sport, kultura, školství, literatura, nápoje, ekonomie a ekonomika, latina, chemie, lékařství a medicína, zločin a právo, cestování, stavebnictví, internet, software atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Náš tip, informace a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. vhodné pro notebook, monitor, tablet, smartphone, phablet, počítač, obrazovka počítače, mobil, PC, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows 98, OSX, Lubuntu, Mac, Windows NT, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows Server 2012. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda, květiny, free wallpapers, motorky, tenisté a tenistky, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, zvířata, fraktály, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1280x720, 1920x1080, 2048x1536, 1080x1920, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1600x1200, 1280x768, 1080x1800, 360x640, 800x1280, 1152x864, 4800x1200, 800x600, 768x1024 atd.

Moudra, výroky, přísloví, hlášky, úsloví, motta, rčení

Slavné citáty, Moudra, výroky, přísloví, hlášky, úsloví, motta, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o manželství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Ftipy, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: F, zábava, zadarmo, Biografie známých osobností, Online hry pro děti zdarma, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Seznam přípon a koncovek souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Wallpapers na PC ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky na plochu PC, cestování, Omalovánky k vytištění,

Několik fórů na závěr. Vtip Zombie: V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Úspory vody, tepla, eletřiny
Doporučené odkazy
Křesťanství a Vánoce
Naše tipy
Recept na vánoční bramborový salát
Partnerské weby
Ježíšek nebo Santa?
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.