Naše tipy, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

černý humor, fóry, vtipy, anekdoty, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, vtipy, anekdoty, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Síť, cestování, hry, zábava

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, mobilní telefon, ultrabook, monitor, mobil, PC, notebook, počítač, obrazovka počítače, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows Server 2012, Windows XP, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows Me, Android, FreeBSD. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, květiny, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, fraktály, velkoměsta a noční život, zvířata, Formule 1, armáda, válka, zbraně, motorky, ptáci, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, nature - příroda. Dostupné rozměry 750x1334, 2560x1440, 1280x960, 1920x1200, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1600x2560, 1920x1280, 2560x2048, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 360x760, 2160x3840, 1280x720, 375x812 atd.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, Skvělé hry online zdarma, Prapory českých měst, humor, Klipart vánoční balíček ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, internet, Jednoduché recepty na vánoční cukroví, Obrázky zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, hmyz, smajlíci a emotikony, ptáci, sport, zvířata, jídlo a nápoje, květiny, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, nápoje, dopravní prostředky, ovoce, láska, zelenina, náboženství, věda, hudba, symboly, ženy a dívky atd.

Tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. lze použít v ultrabook, tablet, mobil, mobilní telefon, monitor, smartphone, notebook, phablet, počítač, displej, PC a pro operační systémy Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, macOS, Windows 98, Android, SUSE Linux, FreeBSD, Mac, Windows Server 2012, Windows 10. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, motorky, motocykly, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, noční města, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, letadla, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, auta, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 1536x2560, 2560x1440, 320x568, 2048x1536, 360x640, 1440x960, 1600x1200, 360x720, 2560x2048, 375x812, 1800x1440, 393x786, 1280x960, 1680x1050, 1280x800 atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Keywords:Dopravní značení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Jmenovky na dárky k vytištění, zeměpis, Dopravní značení, Super free web games zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Logické hry, online html5 hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Hannah Montana apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, Geography and flags, cestování, Obrázky, kliparty, Onlinovky zdarma, Vánoční stromek, Vlajky států USA, linky, webovky, č

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Manýrismus, Pedagog, Boston Bruins, Olympiáda, Prezidenti ČR, Prezident USA, Křesťanství, Dabérka, Politik, Vojevůdce, Prezidenti USA, Slovák, HIV pozitivní, Čeští králové, Poprava, Svatý, Režisér, Němci, Státník, Čech, Rétorika, Washington Capitals, Ital, Sci-fi, Pop, Vražedkyně, Náboženství, Sebevražda, Hudebnice, Prezidenti, Mim, KHL, Podnikatel, První republika, Novinář, Avangard Omsk apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, křesťanství, zločin a právo, školství, filozofie, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, psychologie, historie, politika, poruchy, umělci, rodinné vztahy, přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, národnost, sport, profese a zaměstnání atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, rostliny, přístroje, smajlíci a emotikony, nápoje, jídlo a nápoje, zelenina, hudba, květiny, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, muži, věda, ptáci, mapy, stavby, Vánoce a Advent, sport, nástroje a přístroje, ovoce, symboly, hmyz atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, matematika, různé, politika, věda, bankovnictví, jídlo, psychologie, lékařství a medicína, účetnictví, český jazyk, rostliny, školství, latina, příroda, cestování, literatura, chemie, technika, filozofie, kultura, zločin a právo, materiály, fyzika atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Závodní, Oddechové, Strategie, Sportovní, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: odkazy, internetové stránky, výukové pomůcky, Vánoční přání, odkaz, Online testy zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, kuriozity, info, zdarma

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Manýrismus, Pedagog, Boston Bruins, Olympiáda, Prezidenti ČR, Prezident USA, Křesťanství, Dabérka, Politik, Vojevůdce, Prezidenti USA, Slovák, HIV pozitivní, Čeští králové, Poprava, Svatý, Režisér, Němci, Státník, Čech, Rétorika, Washington Capitals, Ital, Sci-fi, Pop, Vražedkyně, Náboženství, Sebevražda, Hudebnice, Prezidenti, Mim, KHL, Podnikatel, První republika, Novinář, Avangard Omsk apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, křesťanství, zločin a právo, školství, filozofie, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, psychologie, historie, politika, poruchy, umělci, rodinné vztahy, přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, národnost, sport, profese a zaměstnání atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Informace, cestování, hry, zábava

PC tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v tablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, notebook, smartphone, displej, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 2000, macOS, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 7, Slackware, Windows 10 Mobile, FreeBSD, SUSE Linux, Linux Mint, Chrome OS. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, zvířata, wallpapery, noční města, dopravní prostředky, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 360x760, HD 1280x720, 375x667, 1200x1920, 1536x2560, 1680x1050, 1600x1200, 1600x900, 1920x1200, 768x1024, 360x640, 1536x864, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920 atd.

Bonmoty, aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, moudra, myšlenky, z kategorií citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o zdraví, přísloví o naději od různých známých osobností.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, Přehled souborových přípon, V, č, tipy, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, webové stránky, počítače, Vlajky spojených států amerických, Tapety na PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled přípon a koncovek souborů, Panamská vlajka,

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Arsenal FC
Naše tipy
Omalovánky s vánočními motivy
Partnerské weby
Jmenovky na dárky
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční wallpaper s dekorací
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.