Naše tipy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Náš tip, technika, kultura, informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, země EU apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, volný čas, R, Online adventní magazín, Sierra Leone, Kliparty pro Office, F, zadarmo, Kristin Kreuk, Seznam souborových přípon, Webové online testy zdarma, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, český jazyk, nástroje, chemie, jídlo, zločin a právo, sport, psychologie, různé, software, kultura, ekonomie a ekonomika, materiály, počítače, matematika, technika, školství, stavebnictví, věda, zkratky, příroda, internet, lékařství a medicína, nápoje atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, video soubory, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, dokumenty apod.

Informace, technika, kultura, informace

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní, Klasické, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Logické, Sportovní, Strategie a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, týmy NHL apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:pro děti, Vlajky měst České republiky, odkazy, Federace USA, Textová přáníčka a obrázky k svátku, F, pro dospělé, weby, Romantické zamilované sms vzkazy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, URL, P

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, věda, záliby, křesťanství, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, osobnosti, poruchy, politici, psychologie, filozofie, žurnalisté a novináři, lékařství, politika, sport, rodinné vztahy, mytologie, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy atd.

Frky, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Staré hry online

Běžte na staré hry online Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Adventury, online html5 hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Logické hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Deskovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro dívky online, Omalovánky k vytištění pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internet, info, Kalkata, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značení, webové stránky, odkaz

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Full HD pozadí ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v ultrabook, phablet, PC, displej, monitor, mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Lubuntu, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 98, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, příroda, krajina, operační systémy, Windows, voda a bubliny, letadla, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, zvířata, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, auta, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, noční města, květiny, kytky. Dostupné rozměry 1600x1200, 360x640, 1024x600, 800x600, 1152x768, 360x720, 1280x1024, 640x480, 1440x2560, 854x480, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1280x960, 375x667, 1920x1200, 1366x1024 atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, zelenina, jídlo a nápoje, sport, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, věda, hmyz, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, stavby, nápoje, ženy a dívky, ptáci, ovoce, muži, nástroje a přístroje, symboly, přístroje, dopravní prostředky, hudba atd.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Karetní, Závodní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Sportovní a podobně.

Fóry, vtipy, vtípky, ftipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, vtípky, ftipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, O Slovácích, O Somálcích, Frky ze života apod.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vražedkyně, Zpěvák, Exilový prezident, Čech, Prezidenti USA, Mim, Zpěvačka, Herečka, Hejtmani, Esejista, Pedagog, Diplomat, Prezident, Antropolog, Komunisté, Ministr zahraničí, Architekt, Francie, Slováci, Státník, Olympiáda, Philadelphia Flyers, New York Rangers, Vojevůdce, Teolog, Trenérka, AIDS, Country, Česká královna, Egypt, Životopis, Poslanec, Renesance, Prezident USA, Sci-fi, Básník apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Staré hry online, zeměpis, Nejlepší hry pro dívky, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Přehled přípon a koncovek souborů, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, F, Vlajky států světa, zábava

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Full HD pozadí ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v ultrabook, phablet, PC, displej, monitor, mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Lubuntu, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 98, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, příroda, krajina, operační systémy, Windows, voda a bubliny, letadla, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, zvířata, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, auta, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, noční města, květiny, kytky. Dostupné rozměry 1600x1200, 360x640, 1024x600, 800x600, 1152x768, 360x720, 1280x1024, 640x480, 1440x2560, 854x480, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1280x960, 375x667, 1920x1200, 1366x1024 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Animace, Logické hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Adventury, Strategie, Střílečky a tak dále.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Logické hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Logické hry apod.

Klíčová slova: F, Online vánoční magazín, Super online kvízy, Kliparty pro dokumenty, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Proxy server, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Full HD pozadí ke stažení, Nej hry online, linky, webovky, Wallpapers na plochu PC, Ashlee Simpson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Natalie Portman
Zajímavé webové stránky
Obrázky a kliparty nejen na plochu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Bayern München football club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Juventus Football Club
Tipy na užitečné weby
Taylor Swift

Děkujeme vám za vaši návštěvu.