Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, věda, herectví, herci a herečky, filozofie, fikce a fantasy, politika, národnost, profese a zaměstnání, psychologie, rodinné vztahy, vlastnosti, poruchy, historie, podnikání a podnikatelé, státní správa, mytologie, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, osobnosti, záliby, nadpřirozené osoby atd.

Síť, zábava, důležité informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, F, cestování, webové stránky, Nejznámější vánoční trhy, výukové pomůcky, Online vánoční magazín, internetové stránky, Film Avatar 1,2, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Nejhranější online testy a kvízy, hyperlinky

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Náš tip, zábava, důležité informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Wallpapery na tablet - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na tablet. lze použít v notebook, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, mobilní telefon, PC, displej, počítač, monitor, tablet, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Java ME, Red Hat Linux, Windows 7, Microsoft Windows Vista, macOS, BlackBerry OS. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, Formule 1, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, motorky, oceán, moře, pláže, ptáci, armáda, válka, zbraně, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, fantasy, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Dostupné rozměry 1536x2560, 2560x1920, 1024x600, 1600x1200, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1600x2560, 640x480, 360x720, 375x812, 1366x1024, 1280x854 atd.

Keywords:Vlajky států a zemí světa, Pozadí na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zajímavosti, Omalovánky k vytištění pro děti, multimédia, V, tipy, Vodní obrázky na plochu, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Vtipy, černý humor, fórky, anekdoty, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, černý humor, fórky, anekdoty, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: weby, internet, volný čas, Samolepky na dárky, odkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, linky, Rozdávání dárků online, webovky, zadarmo, Online hry pro děti zdarma, Nejlepší online hry zdarma

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Logické hry, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa apod.

Informace, zábava, důležité informace

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Ftipy, frky, vtipné texty, černý humor, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipné texty, černý humor, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O ekonomech, Frky ze života, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o Bohu apod.

Moudrosti, hlášky, bonmoty, výroky, moudra, rčení, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, hlášky, bonmoty, výroky, moudra, rčení, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardáři, Maršál, Miliardář, Upálen, Vojevůdce, Sochař, Starověký Egypt, Rakousko-Uhersko, Francouz, Ital, Protektorát, Vražedkyně, Rétorika, Vrah, Novinář, Producent, Překladatel, Druhá světová válka, Podnikatelé, Slovenští prezidenti, Habsburkové, Zpěvák, Husité, Zlatý slavík, Žhavé výstřely, Ministr, Poslanci, Nobelova cena, Trest smrti, Válka, První republika, Dallas Stars, Mim, Ekonom, Orlík, Renesance apod.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Adventury, Akční hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Animace, Bojové hry, Střílečky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, odkaz, Vlajky měst a obcí České republiky, Oblíbené vánoční dekorace, Vlajky spojených států amerických, zábava, F, Dia vánoční cukroví, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Logické hry, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Wallpapery do mobilu, V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Vlajky zemí světa, kdo je to Mikuláš?, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, Staré hry online, Wallpapery na tablet, M, Omalovánka zvonečku,

Několik fórů na závěr. Vtip Válka a hokej: Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Topmodelky a celebrity
Partnerské weby
Jak vybrat vánoční stromek?
Naše tipy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Doporučené odkazy
Karlovarský kraj
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.