Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, národnost, osobnosti, zločin a právo, mytologie, žurnalisté a novináři, umělci, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, státní správa, záliby, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, politici, filozofie, lékařství, věda, poruchy, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, nadpřirozené osoby atd.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. AIDS, Vojáci, Křesťanství, Prezidenti ČR, New York Rangers, Závodník, Sci-fi, Máj, Country, Archivář, Vládce, Teolog, Vražedkyně, Ekonom, ČSSD, Čech, Prezident, Slovák, Lord, Prezidenti, Miliardáři, NHL, Ministr zahraničí, Imitátor, Slováci, Císař, Scénárista, Husité, Olympijský vítěz, Československo, Generalissimus, Válka, Novinář, Gymnasté, Druhá světová válka, Protektorát apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, Kasina, Super online kvízy, PC pozadí pro Windows, webové stránky, Taylor Swift, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, hyperlinky, volný čas, Onlinovky zdarma

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, jak vytvořit soubory těchto typů: obrazy disků, video soubory, dokumenty, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Perníčky, Desktop, Vánoční stromeček, Jmenovky, Kameňák, Wallpaper, Pro děti, Bůh, Přáníčko, Vánoční hvězda, Květiny, Zdraví, Jesličky, Vánoční svícen, Vykrajovátka, Kuba, Pokrmy, bezlepkové cukroví, Omalovánky, Vánoční prostírání, Drážďany, K Vytištění, Tapeta, Vánoční filmy, Jedle, Vídeň, K Vytisknutí, Vánoce, Jmelí, Plocha, Lindt apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, písma, fonty, video soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Animace, Akční hry, Sportovní hry, Strategie, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Keywords:Biografie známých osobností, tipy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Kliparty zdarma, Full-HD tapety na pozadí PC, Hry pro dívky online, Superhry a hry online zdarma, internet, Online tetris hry zdarma, Státní vlajky států světa, Kliparty zdarma ke stažení, zábava

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, internet, literatura, stavebnictví, zkratky, příroda, filozofie, hardware, školství, psychologie, nápoje, fyzika, chemie, počítače, lékařství a medicína, software, matematika, ekonomie a ekonomika, kultura, cestování, latina, věda, politika, jídlo atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, láska, dopravní prostředky, mapy, stavby, květiny, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, zelenina, symboly, muži, ovoce, osobnosti a lidé, nápoje, hmyz, jídlo a nápoje, sport, přístroje, náboženství, zvířata, auta, rostliny atd.

Klíčová slova: webovky, Online adventní magazín, F, Tapety na plochu PC, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Puerto Rico, pro děti, pro dospělé, F, F

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Vánoční online hry, Logické, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro phablet, mobilní telefon, displej, tablet, notebook, počítač, ultrabook, mobil, PC, smartphone, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Linux Fedora, Android, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows 2000, Java ME, Linux Mint, OSX, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, nature - příroda, motorky, ptáci, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, fantasy, hmyz a pavouci, Formule 1, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1440, 1600x900, 320x568, 412x846, 2560x1920, HD 1280x720, 375x812, 375x667, 1280x960, 2560x2048, 1800x1440, 1024x600, 1600x900, 4800x1200, 360x760, 2560x1600 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, umělci, politici, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, přezdívky, mytologie, fikce a fantasy, školství, osobnosti, žurnalisté a novináři, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, státní správa, vlastnosti, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, historie, profese a zaměstnání, křesťanství atd.

Klíčová slova: zeměpis, počítače, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajka hlavního města Praha, Vlajky měst České republiky, Vánoční magazín, cestování, Vymalovánky k tisku, zadarmo, zajímavosti, školství

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, jídlo a nápoje, ptáci, muži, dopravní prostředky, hudba, auta, hmyz, stavby, nápoje, věda, mapy, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, náboženství, květiny, osobnosti a lidé, láska, ženy a dívky, Vánoce a Advent atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, Dopravní značení, Wallpapery na PC ke stažení, Federace USA, Zlatan Ibrahimović futebolista, zdarma, Státní vlajky států světa, odkaz, internetové stránky, info, zdroje informací, Bayern München, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nejapný dotaz: Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Grunge hudební styl
Zajímavé webové stránky
Travel in USA
Tipy na Partnerské weby
Travel in Europe
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Christina Aguilera
Zajímavé internetové odkazy
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Naše tipy na zajímavé stránky
Juventus FC - italský fotbalový klub

Děkujeme vám za vaši návštěvu.