Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Utah, Maryland, Arkansas, Oregon, Washington, Michigan, Texas, Indiana, Connecticut, Florida, Západní Virginie, Severní Dakota, Ohio, New York, Missouri, Jižní Dakota, Wisconsin, Aljaška, Colorado, Louisiana, Delaware, Mississippi, Rhode Island, Kalifornie, Maine, Nové Mexiko atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Síť, cestování, hry a informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, zelenina, zvířata, přístroje, ženy a dívky, ptáci, náboženství, květiny, jídlo a nápoje, halloween, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, věda, nápoje, láska, auta, mapy, hmyz, ovoce, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, hudba atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vinná klobása, Vídeň, Striezelmarkt, Václavské náměstí, Ježíšek, Písnička, Windows, Vykrajovátka, Brambořík, Linux, Hostina, Linecká kolečka, Vánoční koledy, Santa Claus, Tichá noc, Přání, Cesmína, Mrazík, PF, Skleněné ozdoby, Recepty, Tapeta, Korálky, Adventní svícen, Anděl, Lindt, Tablet, Pastýř, Jingle Bells, Svíčky, Samolepky apod.

Klíčová slova: humor, Full HD tapety na PC zdarma, Online životopisy, biografie, F, Vánoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Životopisy osobností, Obrázky vlajek států světa, World flags, Městské a obecní prapory obcí ČR, zábava, pro děti, Wallpapers na PC

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat následující typy souborů: koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Relaxační hry, Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti a tak dále.

Keywords:webové stránky, multimédia, Hry pro dívky online, Nejlepší online hry zdarma, Sexy Nicole Kidman, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, Sexy Yasmine Bleeth, Skvělé hry online zdarma, internetové stránky, Státní vlajky států světa

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdroje informací, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Online testy a kvízy zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, školství, Celebrita Jennifer Lopez, odkaz, pro dospělé, odkazy, výukové pomůcky

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Deskovky, Akční gamesky, Barbie hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat soubory těchto typů: písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, doporučujeme, Superhry a hry online zdarma, Děda mráz na obrázku, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, Gábina Partyšová celebrity, zeměpis, Superhry a hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Deskovky, Akční gamesky, Barbie hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Informace, cestování, hry a informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Klasické, Strategie, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky a podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zdraví, Plocha, Jídlo, Text, Keramický adventní věnec, Štědrý den, Milka, Třásně, Vykrajovátka, Wallpaper, Řetězy, Vosí hnízda, Pokrmy, LED svíčky, Vánoční prostírání, Anglicky, K Tisku, Plzeň, Adventní trhy, Monitor, Tisk, Pro děti, Sněhulák, Lego, Štědrý večer, Václavské náměstí, Tiskárna, Patchwork, Láska nebeská, Vánoční ubrusy, K Vytisknutí apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online zeměpisné testy zdarma, M, kuriozity, zdarma, Elisha Cuthbert, cestování, Adventní magazín, F, Dopravní značení, Přehled vlajek USA, zajímavosti, Skleněné vánoční ozdoby, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Facebooková demence: Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Omalovánka vánočního stromečku
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k svátku a k jmeninám
Linky na partnerské weby
Sexy Catherine Bell
Tipy na užitečné weby
Vše o narozeninách a jmeninách
Odkazy na partnerské weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Naše tipy na užitečné weby
Cesmína - symbol Vánoc

Děkujeme vám za vaši návštěvu.