Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, školství, rodinné vztahy, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, věda, poruchy, fikce a fantasy, státní správa, profese a zaměstnání, politika, psychologie, herectví, herci a herečky, politici, národnost, filozofie, přezdívky, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie atd.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, technika, kultura, informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Adventury, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Klíčová slova: zábava, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky států světa, Online zeměpisné testy zdarma, Bayern Monachium klub piłkarski, Obrázky na PC, Přehled formátů souborů, R, Zimní krajinka, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled vlajek USA, Pozadí na PC, weby

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plocha, SMS, Smrk, Adventní neděle, Papírové ozdoby, Pozadí, Keramika, Popelka, Patchwork, Borovice, K Vytištění, Vánoční světýlka, Keramický adventní věnec, LED svíčky, Vánoční kaktus, Vánoční dekorace, Tablet, Milka, Advent, Pastýř, Špalda, Betlém, Ježíšek, Omalovánky, Kinder, Adventní věnec, Brno, Osvětlení do oken, Monitor, Jarmark, Řetězy apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Afriky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Sportovní hry, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Akční hry a tak dále.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:A, pro děti, kuriozity, hyperlinky, Tapety, wallpapery na plochu PC, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Kliparty pro Office, Vánoční koleda, Stručný encyklopedický slovník, F, Super online kvízy

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, filozofie, matematika, latina, účetnictví, hardware, nemoce, český jazyk, rostliny, materiály, psychologie, věda, jídlo, příroda, počítače, sport, software, politika, zkratky, kultura, cestování, fyzika, nástroje, nápoje atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Vtipy, fórky, vtípky, ftipy, frky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, vtípky, ftipy, frky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Online hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Pozadí na PC, Obrázek Tři králové zdarma ke stažení, tipy, zdarma, Biografie známých osobností, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, internet, volný čas, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Webové online hry zdarma

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Moudrosti, úsloví, aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, úsloví, aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, přísloví, z kategorií citáty o lži, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o smutku, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, záliby, zločin a právo, filozofie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, podnikání a podnikatelé, historie, poruchy, vlastnosti, státní správa, profese a zaměstnání, věda, žurnalisté a novináři, sport, herectví, herci a herečky, politika, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, národnost, fikce a fantasy atd.

Klíčová slova: Federace USA, odkaz, webovky, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, info, Online testy a kvízy zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Moudrosti, úsloví, aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, úsloví, aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, přísloví, z kategorií citáty o lži, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o smutku, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Oblíkačky, Deskovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Logické hry apod.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Deskovky, online html5 hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Logické hry, Adventury, Hry s koňmi, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky apod.

Vtipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky, frky, fóry

Potřebujete se naladit? Vtipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o cikánech, O ženách, O Němcích, Frky ze života, O mužích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O škole apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: cestování, Online vánoční magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, Super free web games zdarma, webové stránky, Gratulace a přání, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory regionů a království, Nejlepší školní testy a kvízy, M, linky, zeměpis, Východní Asie,

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Naše tipy
Co je to Advent?
Partnerské weby
Silvestrovská zábavní pyrotechnika na obrázku
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční ozdoby
Doporučené odkazy
Flag of Australia
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.