Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vtipy, fórky, frky, vtípky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, frky, vtípky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O Somálcích, O Slovácích, O ženách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Vlajky měst a obcí České republiky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, V, Zkraťte si čekání na Štědrý večer při hraní vánočního pexesa, Seznam vlajek amerických států, Vlajky zemí světa, M, Jak má probíhat Štědrý večer?, Nejlepší online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, info

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, země EU, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, firmy a společnosti, měny, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Hry pro nejmenší online, tipy, Obrázky zdarma, Staré hry online, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, zajímavosti, URL, Online životopisy, biografie, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, Hry pro dívky online, cestování, školství

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Motta, rčení, úsloví, výroky, bonmoty, hlášky, aforismy

Slavné citáty, Motta, rčení, úsloví, výroky, bonmoty, hlášky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohu, citáty o lži, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro displej, počítač, mobil, tablet, ultrabook, PC, notebook, phablet, smartphone, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows 10, Android, Windows XP, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, macOS, Linux Fedora. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, auta, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, letadla, rostliny, květiny, kytky, noční města, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, motorky, motocykly. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, 1920x1200, 1920x1280, 1280x1024, 360x720, 1536x2560, 375x812, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 2560x2048, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1600x900, 360x760, 1440x2560 atd.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, státy usa, mezinárodní organizace, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU apod.

Klíčová slova: K, pro dospělé, weby, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Vlajky států USA, volný čas, Nejhranější hry online, Advent, F, zábava, odkaz, Kliparty pro Office

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro displej, monitor, PC, mobilní telefon, notebook, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows 10, FreeBSD, Mac, Windows 95, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows XP, Chrome OS, Slackware, Linux Mint. Tapety na PC z kategorií fantasy, sportovní wallpapery, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, květiny, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, nature - příroda, Rally, závody aut, motorky, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 2560x1600, 1080x1920, 360x720, 1152x768, HD 1280x720, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 3200x1200, 1280x768, Full HD 1080x1920, 800x600, 360x760, 1280x960, 1920x1440, 854x480 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, cestování, zábava i hry

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Herec, Poprava, Pop, Stoletá válka, Ministr zahraničí, Komik, Miliardář, Filozof, Avangard Omsk, Exilový prezident, Antropolog, Žhavé výstřely, Angličané, Dramatik, Itálie, Imitátor, Poslanci, Pedagog, Ital, Podnikatelé, Gymnasté, Kněz, Československo, Rock ‚n‘ Roll, Křesťanství, Diplomat, Slováci, Malíř, Esejista, Zpěvák, Překladatel, Čech, AIDS, Hejtmani, Vládce, HIV pozitivní apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: internet, humor, Nejlepší školní testy a kvízy, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda, Online hry zdarma, zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Puerto Rico, Stručný encyklopedický slovník, webovky, odkazy

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro displej, monitor, PC, mobilní telefon, notebook, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows 10, FreeBSD, Mac, Windows 95, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows XP, Chrome OS, Slackware, Linux Mint. Tapety na PC z kategorií fantasy, sportovní wallpapery, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, květiny, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, nature - příroda, Rally, závody aut, motorky, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 2560x1600, 1080x1920, 360x720, 1152x768, HD 1280x720, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 3200x1200, 1280x768, Full HD 1080x1920, 800x600, 360x760, 1280x960, 1920x1440, 854x480 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . Naleznete zde Sportovní, Strategie, Závodní, Karetní, Bojové online gamesy, Střílečky, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení a podobně.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Dopravní značky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zdarma, linky, doporučujeme, Cristiano Ronaldo football, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie slavných osobností, Vše o Vánocích, Online zeměpisné testy zdarma, Online vánoční magazín, Tapety na plochu počítače, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.,

Několik fórů na závěr. Vtip Přikázání: Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Další odkazy:

Partnerské weby
Tapety na plochu auta
Naše tipy
Vánoční píseň
Tipy na zajímavé weby
Vlajky rakouských zemí
Doporučené odkazy
Online vánoční skládačka
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.