Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sněhová vločka, Cesmína, Vánoční tapety, Anděl, Vánoční světýlka, Korálky, Striezelmarkt, Drážďany, Košíčky, Vánoční koledy, Vánoční dekorace, Jmenovky, Papírový vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Kavkazská jedle, Dia, Vánoční svíčky, Rostliny, Advent, Sněhulák, Vánoční ubrusy, Přáníčko, Milka, Štědrý večer, Květiny, PF, Hostina, Omalovánky, Bůh, Stromeček, Papírové ozdoby apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Síť, technika, zábava, informace

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Vtípky, ftipy, černý humor, frky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, černý humor, frky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: A, Dopravní značky, Nejlepší školní testy a kvízy, K, Dia vánoční cukroví, Super online kvízy, Nejlepší hry pro dívky, Online biografie, životopisy osobností, Vlajka Paraguaye, multimédia, Obrázky zdarma, zdroje informací, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Informace, technika, zábava, informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, nápoje, internet, stavebnictví, školství, materiály, cestování, bankovnictví, náboženství a křesťanství, jídlo, český jazyk, latina, politika, chemie, rostliny, lékařství a medicína, počítače, matematika, software, ekonomie a ekonomika, různé, sport, nástroje, kultura atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, tipy, Online hra Santa na saních, Seznam souborových přípon, Hry pro nejmenší online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky k vybarvení, Vše o Vánocích, zdarma, Přehled státních vlajek států světa

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Vermont, Jižní Dakota, Arkansas, Montana, Idaho, Wyoming, Nové Mexiko, Ohio, Severní Dakota, Minnesota, Nevada, Alabama, Rhode Island, Washington, Iowa, Maryland, Texas, Severní Karolína, Kentucky, Michigan, New Jersey, Louisiana, Florida, Delaware, Illinois atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Windows, Vánoční ozdoby, Koleda, Špalda, Vánoční svařák, Staroměstské náměstí, Písnička, Vykrajovátka, Tichá noc, Recepty, Pokrmy, Vánoční filmy, Vánoční svícen, Dárky, Adventní věnec, Bramborový salát, Jmenovky, Štóla, Perníčky, Vánoční svíčky, Ostrava, Plzeň, Tiskárna, Tisk, Vánoční koledy, Historické ozdoby, Adventní trhy, Anglicky, Francouzsky, Vánoční prostírání, Anděl apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory, dokumenty, koncovky souborů apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Dopravní značení, pro děti, webové stránky, Recepty na vánoční pokrmy, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internet, Bezlepkové vánoční cukroví, Státní vlajky států světa, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Obrázky, kliparty, Obrázky na PC ke stažení

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, monitor, mobil, notebook, tablet, phablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Android. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, nature - příroda, motorky, fantasy, zvířata, free wallpapers, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, ptáci, flóra, stromy, fraktály, Formule 1, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 412x846, 1024x768, 1800x1440, 1366x768, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1680x1050, 1600x900, 3200x1800, 1536x2560, 1366x1024, 1280x960, 1920x1200, 1440x960 atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Barbie hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Adventury, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Hannah Montana, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory apod.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro PC, tablet, obrazovka počítače, monitor, počítač, displej, notebook, ultrabook, mobil, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Linux Fedora, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Me, OSX, Windows 95, Slackware, Windows Server 2012. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, sportovní pozadí, letadla, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, zvířata, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 1280x768, 393x786, 360x720, 1920x1080 Full HD, 320x568, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 360x760, 1366x1024, 1440x900, 1920x1440, 1280x960, 1440x2560, 2560x1600, 854x480 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, historie, podnikání a podnikatelé, státní správa, osobnosti, křesťanství, přezdívky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, psychologie, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, politika, záliby, politici, mytologie, filozofie atd.

Rčení, výroky, myšlenky, moudrosti, přísloví, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, výroky, myšlenky, moudrosti, přísloví, moudra, bonmoty, z kategorií citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, R, Nejhranější online testy a kvízy, Santa se sobem, doporučujeme, Biografie slavných osobností, M, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zeměpis, hyperlinky, výukové pomůcky

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, monitor, mobil, notebook, tablet, phablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Android. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, nature - příroda, motorky, fantasy, zvířata, free wallpapers, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, ptáci, flóra, stromy, fraktály, Formule 1, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 412x846, 1024x768, 1800x1440, 1366x768, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1680x1050, 1600x900, 3200x1800, 1536x2560, 1366x1024, 1280x960, 1920x1200, 1440x960 atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Klasické, Logické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, halloween, symboly, hmyz, stavby, hudba, láska, ovoce, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, květiny, zelenina, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, ptáci, přístroje, zvířata, ženy a dívky, rostliny, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, Vánoce a Advent atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: webovky, zadarmo, zajímavosti, počítače, weby, Zkraťte si čekání na Štědrý večer při hraní vánočního pexesa, volný čas, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, cestování, pro dospělé, humor, odkazy, Koulovaná která nebolí - online hra zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Omalovánka betlém
Partnerské weby
Santa na skůtru
Naše tipy
Anonymní proxy server
Doporučené odkazy
Vánoce
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.