Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, ovoce, dopravní prostředky, květiny, smajlíci a emotikony, rostliny, zvířata, halloween, nástroje a přístroje, stavby, ženy a dívky, auta, věda, zelenina, hudba, ptáci, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, přístroje, mapy, náboženství, muži atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Relaxační hry, Hry pro děti, Animace, Stolní a deskové hry, Logické hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

Rčení, úsloví, aforismy, bonmoty, moudrosti, moudra, hlášky

Citáty slavných, Rčení, úsloví, aforismy, bonmoty, moudrosti, moudra, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Super online kvízy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, V, humor, Israel, Stručný encyklopedický slovník, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, Catherine Zeta-Jones, Skvělé hry online zdarma, multimédia, webové stránky, M

Online zeměpisné testy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Adventury, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Animace, Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, hry i všeobecné informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, země EU, okresy České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak převést soubory z následujících kategorií: písma, fonty, dokumenty, obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:URL, internetové stránky, Online životopisy, biografie, Přehled vlajek USA, Maria Sharapova fotky, kuriozity, Kliparty zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Gratulace zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Vše o Vánocích, Online hry zdarma

Ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Němcích, Frky o tchýních, O mužích apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak exportovat, v čem upravit, jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů apod.

Informace, hry i všeobecné informace

PC pozadí pro Windows - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. vhodné pro notebook, displej, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, smartphone, ultrabook, PC, počítač, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Lubuntu, Slackware, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 98, Windows 95, Windows Me, Chrome OS, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, noční města, auta, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, jídlo a nápoje, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla, Roztomilá zvířátka, rostliny. Dostupné rozměry 2048x1080, 1600x1200, 1920x1200, 2560x1600, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 412x846, 1080x1800, 2560x2048, 800x1280, 1920x1280, 1366x1024, 1600x2560, 1536x864, 1440x960 atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro displej, ultrabook, mobilní telefon, počítač, tablet, monitor, notebook, phablet, obrazovka počítače, PC, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, OSX, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 2000, Android, Chrome OS, Windows NT. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, ptáci, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, motorky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1920x1440, 2048x1536, 1536x2560, 1280x1024, 1600x900, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1280x854, 768x1024, 1280x720, 1800x1440, 1920x1200, 1600x2560, 2048x1080, 2560x1440, 1024x768 atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: Dopravní značení, PC pozadí pro Windows, zajímavosti, Oblíbené vánoční dekorace, R, Světové vlajky, weby, Obrázek sněhuláka, výukové pomůcky, info, odkazy, počítače

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, lékařství a medicína, věda, materiály, cestování, ekonomie a ekonomika, literatura, chemie, školství, nápoje, matematika, různé, zločin a právo, účetnictví, jídlo, kultura, zkratky, nástroje, politika, psychologie, filozofie, příroda, technika, český jazyk atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, muži, jídlo a nápoje, květiny, přístroje, zelenina, láska, hmyz, mapy, zvířata, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, halloween, dopravní prostředky, věda, hudba, auta, osobnosti a lidé, sport, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, ženy a dívky atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vtipy, anekdoty, vtípky, frky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, vtípky, frky, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: linky, Přehled souborových přípon, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční štóla, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo, zábava, Wallpapers na plochu, Americké federální vlajky, Webové online testy zdarma, školství

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, lékařství a medicína, věda, materiály, cestování, ekonomie a ekonomika, literatura, chemie, školství, nápoje, matematika, různé, zločin a právo, účetnictví, jídlo, kultura, zkratky, nástroje, politika, psychologie, filozofie, příroda, technika, český jazyk atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, muži, jídlo a nápoje, květiny, přístroje, zelenina, láska, hmyz, mapy, zvířata, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, halloween, dopravní prostředky, věda, hudba, auta, osobnosti a lidé, sport, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, ženy a dívky atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: tipy, internet, webovky, doporučujeme, volný čas, Obrázek Zdravotní sestra, F, Online biografie, životopisy osobností, Online hry pro děti zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zeměpis, Super free web games zdarma, Biografie Charisma Carpenter, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Další odkazy:

Pozadí na plochu auta
Partnerské internetové stránky
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Linky na partnerské weby
Vánoční zvoneček
Tipy na zajímavé weby
Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody
Odkazy nejen na naše partnerské weby
24. prosinec (Štědrý den)
Doporučené odkazy
Omalovánka Santa Claus

Děkujeme vám za vaši návštěvu.