Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Ftipy, fóry, frky, vtipy, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, frky, vtipy, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, černý humor, anekdoty o politice apod.

Informace, internet, počítače, hry

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Renesance, Herečka, Američan, Prezident USA, Textař, Máj, Sochař, Antropolog, Svatý, Právník, HIV pozitivní, Exilový prezident, Husité, Mim, Skladatel, Protektorát, Pittsburgh Penguins, Maršál, Hejtman, Český slavík, Itálie, Rakousko-Uhersko, Diplomat, Hudba, Olympiáda, Komik, Kněz, Lord, KSČ, Masový vrah, Překladatel, Spisovatel, Sci-fi, Nobelova cena, Prezidenti, Miliardář apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory, internet a web, spustitelné soubory, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Nej hry online, URL, doporučujeme, Sexy Salma Hayek, internet, zdroje informací, Nejlepší online hry zdarma, Obrázek kuřátka, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, č, tipy

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Střílečky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Klasické, Logické, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Staroměstské náměstí, Štěstí, Vánoční svařák, Umělý vánoční stromek, Pokrmy, Vánoční punč, Advent, Jmelí, Papírový vánoční stromek, Striezelmarkt, Adventní neděle, Sám doma, Brno, Windows, Brambořík, Řetězy, Německy, Rumové řezy, Samolepky, Jingle Bells, Přání, Lindt, Tablet, Linecká kolečka, Vánoční ozdoby, Vánoční tapety, Tapeta, Borovice, Rostliny, Václavské náměstí, Husarské knoflíky apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Strategie, Logické a podobně.

Wallpapers na PC - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. můžete využít v mobilní telefon, smartphone, notebook, monitor, počítač, PC, mobil, phablet, ultrabook, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Mac, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, OSX, Windows 98, Windows XP, Android. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, noční města, adventní a vánoční tapety, rostliny, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, květiny, kytky, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1600, 1280x768, 1080x1800, 360x640, 1536x864, 1600x2560, 1280x1024, 1920x1440, 800x1280, 1366x1024, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 1800x1440, 1280x960, hi res 2560x1920 atd.

Keywords:Onlinovky zdarma, cestování, Online adventní magazín, pro děti, Online obrázky k vybarvení, Online adventní magazín, Obrázky, kliparty, výukové pomůcky, Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky, M, internetové stránky, webové stránky

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Moudra, aforismy, moudrosti, úsloví, myšlenky, rčení, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, moudrosti, úsloví, myšlenky, rčení, motta, . Naleznete zde citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o štěstí, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, vlastnosti, psychologie, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, záliby, národnost, profese a zaměstnání, lékařství, fikce a fantasy, rodinné vztahy, přezdívky, školství, historie, herectví, herci a herečky, politika, sport, nadpřirozené osoby atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Fórky, vtipné texty, ftipy, fóry, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, ftipy, fóry, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, linky, humor, Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice, Dopravní značky, F, F, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Vlajky států USA, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro mobil, notebook, displej, počítač, tablet, ultrabook, smartphone, phablet, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Windows Me, Windows 95, Linux Fedora, Windows XP, Windows 7, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Chrome OS. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, letadla, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, dopravní prostředky, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, rostliny, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, auta, zvířata, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1024x600, 800x1280, 1280x854, 1536x2048, 800x600, 1280x768, 320x568, 1920x1200, 854x480, 1366x1024, HD 1280x720, 1920x1440, 1600x900, 1152x768, 750x1334 atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, auta, hmyz, jídlo a nápoje, hudba, láska, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, stavby, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, Vánoce a Advent, muži, osobnosti a lidé, ženy a dívky, náboženství, přístroje, zelenina, mapy, nástroje a přístroje, halloween, rostliny atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Náš tip, internet, počítače, hry

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Aforismy, úsloví, bonmoty, hlášky, rčení, motta, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, úsloví, bonmoty, hlášky, rčení, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o lži od různých známých osobností.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Klíčová slova: odkaz, Státní vlajky zemí, A, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, webovky, Super online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kraslice, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států USA, zadarmo

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro mobil, notebook, displej, počítač, tablet, ultrabook, smartphone, phablet, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Windows Me, Windows 95, Linux Fedora, Windows XP, Windows 7, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Chrome OS. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, letadla, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, dopravní prostředky, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, rostliny, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, auta, zvířata, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1024x600, 800x1280, 1280x854, 1536x2048, 800x600, 1280x768, 320x568, 1920x1200, 854x480, 1366x1024, HD 1280x720, 1920x1440, 1600x900, 1152x768, 750x1334 atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, auta, hmyz, jídlo a nápoje, hudba, láska, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, stavby, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, Vánoce a Advent, muži, osobnosti a lidé, ženy a dívky, náboženství, přístroje, zelenina, mapy, nástroje a přístroje, halloween, rostliny atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť, internet, počítače, hry

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, latina, český jazyk, různé, nástroje, psychologie, literatura, lékařství a medicína, technika, internet, materiály, chemie, rostliny, fyzika, zločin a právo, nápoje, náboženství a křesťanství, příroda, filozofie, kultura, bankovnictví, hardware, počítače, nemoce atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Oklahoma, Oregon, New Hampshire, Nebraska, Kalifornie, Georgie, Florida, Louisiana, Massachusetts, Severní Karolína, Virginie, Maryland, Michigan, Severní Dakota, Illinois, Indiana, Utah, Iowa, Maine, Ohio, Texas, Pensylvánie, Delaware, Havaj, Washington atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby, Nej hry online, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Obrázek růžové vajíčko, multimédia, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam zkratek a akronymů, Full HD tapety na PC, Online životopisy, biografie slavných osobností, Obrázek fialové vejce, 4

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Vše pro kolo
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu květiny
Odkazy na užitečné webové stránky
Krátká velikonoční báseň
Doporučené internetové odkazy
Malované vajíčko
Partnerské internetové stránky
Obrázek Velikonoční beránek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.