Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvák, Zpěvačka, Komunista, Herečka, Francie, Vojevůdce, Florida Panthers, Podnikatel, Dramatik, Rock ‚n‘ Roll, Prezidenti, Nežijící, Dabérka, Císař, AIDS, Zpěvačky, Továrník, HIV pozitivní, Filozof, Avangard Omsk, Komunisté, Válka, Američané, Kladno, Ministr, Československo, Lord, NHL, Češi, Archivář, Závodník, Dallas Stars, Komik, Renesance, Pedagog, Angličané apod.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro PC, displej, tablet, smartphone, monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, Windows Server 2012, Android, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Lubuntu, Windows 95, OSX, Windows 2000, BlackBerry OS. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, 3D a Abstraktní, hudební tapety, rostliny, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, zvířata, noční města, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, sportovní pozadí, wallpapery, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1440x2560, 375x667, 1280x800, 360x720, 1600x2560, 768x1024, 1280x1024, 375x812, 1280x768, HD 1280x720, 1280x960, 360x760, 1920x1200 atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: humor, Obrázky a kliparty zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, V, Download music, mp3, movies, videos, info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, Omalovánka Santy Klause, Dopravní značení, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace apod.

Keywords:kuriozity, Nejhranější hry online, Online testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, V, multimédia, Online testy a kvízy zdarma, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, Online životopisy, biografie, Světové vlajky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, NHL, Pedagog, Svatý, Královna, Hokej, Kněz, Američané, Vládce, Rakušan, Kladno, New York Rangers, Rakousko-Uhersko, Žhavé výstřely, Ministr zahraničí, Trest smrti, Imitátor, Ital, Fotograf, Husité, Pop, Dabérka, Teolog, Country, Exilový prezident, Vražedkyně, Rétorika, Itálie, Český slavík, Hudebnice, Náboženství, Poprava, Sochař, Prezidenti ČR, Producent, Obchodník apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Náš tip, volný čas a zábava

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. můžete využít v monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, displej, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, PC, smartphone, tablet a pro operační systémy Java ME, Linux Mint, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 7, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, fraktály, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, motorky, zvířata, nature - příroda, flóra, stromy, free wallpapers, oceán, moře, pláže, Formule 1, květiny, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 800x600, 1366x1024, 1600x1200, 360x720, 360x640, 1536x2560, 1280x854, 750x1334, 1920x1200, 854x480, 1920x1440, 1280x1024, 1920x1280, 1152x1920, 640x480 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, kterak editovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: odkaz, Super online hry zdarma, zeměpis, Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Kapr o Vánocích, Vlajky států USA, linky, výukové pomůcky, Kliparty pro dokumenty

Vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, internet a web apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Informace, volný čas a zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Přísloví, bonmoty, rčení, moudra, hlášky, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Přísloví, bonmoty, rčení, moudra, hlášky, motta, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: pro děti, Onlinovky zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, World countries flags, cestování, zdarma, zajímavosti, Warez, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací

Vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, internet a web apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Síť, volný čas a zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Oblíkačky, Adventury, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Sportovní gamesy apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, dopravní prostředky, ženy a dívky, láska, hmyz, auta, zvířata, stavby, mapy, náboženství, halloween, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, věda, ovoce, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, přístroje, ptáci, nápoje, sport, hudba atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, věda, poruchy, záliby, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, sport, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, mytologie, zločin a právo, historie, vlastnosti, osobnosti, rodinné vztahy, fikce a fantasy, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, lékařství atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: webové stránky, Pozadí na plochu počítače, Full HD tapety na PC zdarma, Seznam státních vlajek, K, Flags of the world countries, hyperlinky, internet, Přehled formátů souborů, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční magazín, weby, Obrázek sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Recept na vánoční bramborový salát
Naše tipy
AC Milán
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.