Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Logické a tak podobně.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, křesťanství, podnikání a podnikatelé, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, historie, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, národnost, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, mytologie, politici, filozofie, státní správa, politika, nadpřirozené osoby atd.

úsloví, myšlenky, rčení, výroky, moudrosti, aforismy, moudra

Slavné citáty, úsloví, myšlenky, rčení, výroky, moudrosti, aforismy, moudra, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdroje informací, Hry pro nejmenší online, cestování, humor, Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!, internet, tipy, Online biografie, životopisy osobností, Velikonoce jsou tady!, Přehled zkratek a akronymů, školství, pro děti, V

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Charta 77, Ital, Esejista, Upálen, Komik, Podnikatel, Žijící, Závodník, Miliardáři, Zlatý slavík, Exilový prezident, Fotograf, Vojáci, Poslanci, Hokejisté, Trenérka, Normalizace, Avangard Omsk, Básník, Prezidenti ČR, Žhavé výstřely, Filozof, Rakušan, New York Rangers, Country, Němci, Kněz, Itálie, Washington Capitals, Teolog, Boston Bruins, Sebevražda, Druhá světová válka, Poprava, Maršál, Archivář apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Informace, inspirace pro volný čas

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Mississippi, Jižní Dakota, Florida, Illinois, Connecticut, Maryland, New Hampshire, Západní Virginie, New Jersey, Maine, Kalifornie, Severní Karolína, Idaho, Havaj, Kansas, Montana, Virginie, Kentucky, Arkansas, New York, Colorado, Nebraska, Oregon, Vermont, Rhode Island atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, Státy a jejich prapory, Wallpapers na plochu PC, linky, Vlajky zemí východní Asie, zábava, webovky, multimédia, Stavil se tu zajíček!, kuriozity, Tapety na plochu PC, Biografie známých osobností

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, státy usa, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, hudba, jídlo a nápoje, stavby, smajlíci a emotikony, ovoce, hmyz, ptáci, náboženství, halloween, přístroje, nástroje a přístroje, květiny, nápoje, muži, sport, Vánoce a Advent, věda, dopravní prostředky, zvířata, láska, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, Skvělé hry online zdarma, Přehled souborových přípon, Velikonoční koleda, Dopravní značení, pro dospělé, zajímavosti, Test, examination, exam, evaluation, assessment, volný čas, Seznam vlajek amerických států, Dopravní značky, Městské a obecní prapory obcí ČR

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Střílečky, Karetní, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytisknutí, Silvestr, Patchwork, Pastýř, Alkoholový kalendář, Kapr, Vánoce, Linecká kolečka, Francouzsky, Tisk, Vánoční trhy, Papírové ozdoby, Monitor, Borovice, Dárky, Vánoční stromeček, Vánoční svařák, Špalda, Štědrý den, Striezelmarkt, Pozadí, bezlepkové cukroví, Lindt, Láska nebeská, Schleich, Václavské náměstí, Vánoční ubrusy, Tapeta, Rostliny, Vosí hnízda, Historické ozdoby apod.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: URL, Nejlepší školní testy a kvízy, odkazy, Bosnia and Herzegovina, Světové vlajky, zdarma, V, Velikonoční přáníčko, webové stránky, výukové pomůcky, Online hry zdarma

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Alkoholový kalendář, Vánoční punč, Strom, Papírové ozdoby, Cesmína, Brambořík, Film, Vánoční koule, Vánoční pozadí, Vinná klobása, Vánoční stromek, Ostrava, Šišky, Anděl, Historické ozdoby, Jesličky, Jedle, Omalovánky, Skleněné ozdoby, Popelka, Hostina, Keramika, LED svíčky, Špalda, Brno, Windows, Vánoční ubrusy, Sám doma, Vánoční kaktus, Svíčky, Advent apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Staré hry online, Ilustrace, obrázky, Online adventní magazín, V, Taylor Swift, Přehled formátů souborů, Nejhranější online hry zdarma, info, A, ú, Slovník pojmů Co je to?, Význam Velikonoc, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Afrika
Odkazy na zajímavé weby
Kalkata
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hra malování vajíček
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek pruhované vejce
Doporučené odkazy
Wayne Rooney

Děkujeme vám za vaši návštěvu.