Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Omalovánky, Jezulátko, Pokrmy, Mrazík, SMS, Ostrava, Vánoční koledy, Brno, Historické ozdoby, Atmosféra, Vánoční trhy, Advent, Smrk, Květiny, Wallpaper, Vánoční ozdoby, Rumové řezy, Řetězy, Dia, Monitor, Jesličky, Vosí hnízda, Ježíšek, Vídeňský punč, Silvestr, Třásně, Vánoční stromeček, Brambořík, Vánoční svíčky, Linecká kolečka, Samolepky apod.

Klíčová slova: školství, cestování, Hry pro nejmenší online, URL, Country flags, Seznam zkratek a akronymů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Vybarvěte si vánoční ozdoby, hyperlinky, Biografie slavných osobností, Obrázky vlajek měst ČR, doporučujeme

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pozadí na tablet - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. vhodné pro monitor, notebook, tablet, PC, ultrabook, displej, smartphone, phablet, mobil, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Mac, Lubuntu, OSX, Windows Server 2012. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, příroda, krajina, auta, noční města, letadla, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, voda a bubliny, rostliny, operační systémy, Windows, zvířata, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1600x2560, 1800x1440, 1024x768, 1920x1440, 393x786, 1024x600, 1280x768, 1366x1024, 1440x2560, HD 1280x720, 1600x1200, 1920x1200, 360x640, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1280x854 atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Moudra, bonmoty, rčení, úsloví, přísloví, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, bonmoty, rčení, úsloví, přísloví, myšlenky, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Keywords:Ilustrační obrázky, Kliparty zdarma ke stažení, webovky, Webové html5 hry zdarma, Lechtivé fotky Rachel Stevens, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Staré hry online, Onlinovky zdarma, Vánoční píseň Zavítej k nám dítě malé, zdroje informací, počítače, Přehled souborových přípon

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Klasické, Logické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Strategie, Vánoční online hry, Střílečky, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kladno, Archivář, HIV pozitivní, AIDS, Zpěvačky, Američan, Rakousko-Uhersko, Náboženství, Podnikatelé, Egypt, Závodník, Vražedkyně, Komunista, Ital, Florida Panthers, Druhá světová válka, Historik, Čech, Romantismus, Němci, Poprava, Zavražděn, Prezident USA, Dramatik, Překladatel, Sochař, Exilový prezident, Hokejisté, Husité, New York Rangers, Textař, Vojevůdce, Ekonom, Country, Žhavé výstřely, Washington Capitals apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, zajímavosti, Webové html5 hry zdarma, Obrázek Bruneta, Online testy zdarma, odkaz, výukové pomůcky, Svícen, multimédia, Vše o Vánocích, Pozadí na tablet, M

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Náš tip, internet, počítače, hry

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vojáci, Herečka, KHL, Žijící, Brno, Olympijský vítěz, Trenérka, Upálen, Náboženství, Slovák, Teolog, Ministr, ČSSD, Textařka, Poslanec, Filozof, Renesance, Normalizace, Právník, Francouz, Němci, Životopis, Architekt, Habsburkové, První republika, Čeští králové, Nežijící, Zpěvačky, Rakušan, Rakousko-Uhersko, Hokej, Vůdce, Prezidenti, Olympiáda, Komunista, NHL apod.

Klíčová slova: odkazy, tipy, Webové online hry zdarma, Vánoční Kuba, F, Adventní magazín, Online testy zdarma bez registrace, Vánoční svíčky na obrázku, A, zábava, humor

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Informace, internet, počítače, hry

Obrázky na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobilní telefon, mobil, smartphone, phablet, notebook, ultrabook, displej, počítač, PC, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows NT, Java ME, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, OSX, Red Hat Linux. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, free wallpapers, motorky, tenisté a tenistky, Formule 1, fraktály, fantasy, ptáci, květiny. Vyberte si rozměr z 2048x1080, 750x1334, 1800x1440, 1280x1024, 2560x2048, 2560x1440, 375x812, 1280x854, 800x1280, 3200x1800, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1536x2560, 1680x1050, 320x568 atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: webové stránky, zeměpis, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky na plochu PC, zadarmo, Poker online card game, M, zdarma, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, V, pro dospělé, Vše pro kolo, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Obrázek Make up
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky a vymalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online-casinos virtuelle casinos
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Casino
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Doporučené internetové odkazy
Tipy na vánoční dávky pro tatínky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.